Kouříte a chtěl/a byste přestat? Máte za sebou již několik neúspěšných pokusů? Víte, že s pomocí odborníka se šance na úspěch výrazně zvyšuje?
Nabízíme odborné poradenství při odvykání kouření v lékárnách.
Neváhejte a oslovte nás – lékárníky. Jsme tu a rádi vám pomůžeme zbavit se tohoto zlozvyku. Víte že, v dnešní době je na trhu několik účinných léčiv, která vám pomohou překonat fyzickou závislost? Poradíme vám, jak je máte správně užívat. Budeme vás opakovaně zvát na konzultace. Můžete nám kdykoliv zavolat o řešení, jak zvládnout neodolatelnou touhu na cigaretu.

Poradíme vám, jak nahradit vzorce chování spojené s kouřením cigaret aj.  Bude se vám věnovat odborník, který úspěšně absolvoval garantovaný kurz České lékárnické komory „Odvykání kouření v lékárnách“.
Neváhejte nás kontaktovat, lékárny jako odborná poradenská centra při odvykání kouření jsou označena tímto logem.
Těšíme se na vás!

Pokud chcete přestat kouřit pod vedením zkušeného odborníka z řad lékárníků, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme. Během krátké úvodní konzultace Vám vytvoříme individuální plán odvykání kouření, seznámíme Vás s dostupnou léčbou závislosti na tabáku, poradíme Vám, jak správně volně prodejné nebo předepsané léky užívat.

Budeme Vás dlouhodobě motivovat ve Vašem rozhodnutí, pravidelně si Vás zvát do lékárny na krátké návštěvy, vytvoříme řešení krizových situací při neodolatelné chuti na cigaretu aj. Zdůrazníme pozitivní dopady zanechání kouření na Vaše zdraví.
V případě potřeby Vás odkážeme na lékaře nejbližšího specializovaného Centra pro závislé na tabáku. 

Spolupracujeme se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou,Oborovou zdravotní pojišťovnou a se Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra.

Oborová zdravotní pojišťovna v roce 2014 finančně podpoří všechny své klienty, kteří se rozhodli skoncovat se závislostí na tabáku. Každému klientovi, který odevzdá vyplněnou Žádost o čerpání kreditu doplněnou potvrzením o léčbě či ukončení léčby závislosti na tabáku ve specializovaných Centrech léčby závislosti na tabáku, proplatí OZP náklady na vyjmenované prostředky určené k odvykání kouření, a to až do výše 4000 Kč.
Lékárny a lékárníky zapojené do akce najdete na následující tabulce nebo můžete využít vyhledávač lékáren  na našich stránkách.

Také můžete pro vyhledávání využít aplikaci pro chytré mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS (iPhone).

2021 © Portál MediPool provozuje Walpesa s.r.o.

Infolinka MediPool +420 606 607 706