Nová auta za akční ceny

Osobní vozy Audi a Volkswagen velmi výhodně!

Toužíte-li po novém autě, s námi teď máte přehršel možností! Společně s naším partnerem a největším distributorem značek AUDI a Volkswagen na českém trhu, společností Porsche Inter Auto CZ, Vám představujeme naši nabídku osobních vozů, které jsou pro členy programu MediPool nyní dostupné za zvýhodněné ceny.

Chcete si koupit nový vůz, který by Vám poskytl vysoký komfort jízdy, pocit jistoty a bezpečí a reprezentoval Vaši soukromou praxi? Co třeba AUDI A5 Sportback nebo AUDI Q5? Líbí se vám nejpopulárnější model značky VW, univerzální Golf, dlouhodobě oblíbený Passat, prostorné SUV Touareg nebo chcete udělat radost svým blízkým a koupit na nákupy třeba VW Polo? Proč utrácet, když můžete nemalé peníze ušetřit.

Jste-li registrovaným členem MediPoolu, máte nyní výjimečnou možnost získat od nás slevový voucher na nákup nového vozu obou značek, po jehož předložení na kterékoliv z poboček prodejní sítě Porsche Inter Auto CZ můžete zakoupit vybraný vůz se slevou až 14,5 % z běžné kupní ceny!

PŘEJÍT K NABÍDCE AUDI
PŘEJÍT K NABÍDCE VW
(nabídka vytipovaných modelů)

A to je všechno?

Jistěže ne! Naše nabídka vozů AUDI a Volkswagen pro členy MediPool zahrnuje mnohem více modelů nových vozů s různou motorizací, designem a výbavou. Chcete-li získat výhodné podmínky pro nákup vozu v jakékoliv požadované konfiguraci, neváhejte využít konfigurátoru společnosti AUDI a Volkswagen obsahující kompletní nabídku modelů této značky, viz:

Konfigurátor AUDI
Konfigurátor VW

Na těchto webových stránkách si můžete zvolit vůz včetně motorizace, varianty, barvy i výbavy přesně podle Vaší představy. Můžete si vybrat:
• model
• typ paliva
• variantu vybraného modelu
• design
• výbavu

a výsledkem bude kompletní specifikace Vašeho vozu tak, jak jste si ji zvolili.

Kde nakoupit?

Ideálním způsobem, jak si vybrat Váš vůz snů, je navštívit s naším slevovým voucherem nejbližší provozovnu Porsche Inter Auto CZ, kde Vám s konfigurací a objednáním Vámi požadovaného automobilu ochotně pomůže zkušený odborník určený přímo členům programu MediPool. Při společné konfiguraci od něj navíc získáte přímo na místě vysvětlení a upřesnění případných dotazů týkajících se konkrétního detailu Vaší volby.

Více informací o akční nabídce pro členy programu MediPool Vám poskytne autorizovaný zástupce značek AUDI a Volkswagen v nejbližší provozovně Porsche Inter Auto CZ a Auto Heller, viz.: provozovny

Nezmeškejte jedinečnou příležitost!

V oboru zdravotnictví podnikám jako fyzická osoba na IČO, podnikatel. Máte výhodnou nabídku i pro mne?

Jistěže, pro všechny osoby podnikající v oboru zdravotnictví na IČO nabízíme ve spolupráci s Porsche Inter Auto CZ ještě výhodnější podmínky nákupu nových vozů VW, tzv. IČO BONUS. V případě, že jako člen programu MediPool podnikáte na základě IČO, je možné slevu pro člena MediPool kombinovat s IČO Bonusem. Díky tomuto bonusu tak můžete dle modelu značky VW z prodejní ceny kromě slevy odečíst navíc až 120 tis. Kč vč. DPH!

ZÍSKAT SLEVU
(objednávka voucheru + IČO BONUS – přehled slev pro podnikatele – členy MediPool)

Slevový voucher je poukázka na slevu v procentech z ceny nového vozu, kterou lze uplatnit při jeho nákupu v kterékoliv pobočce Porsche Inter Auto CZ. Každý slevový voucher obsahuje jedinečný kód (identifikátor) a datum platnosti.

Jak slevový voucher získat?

Slevový voucher získají pouze zákazníci – registrovaní členové programu MediPool po kliknutí na tlačítko Získat slevu v sekci nabídky nových vozů na webových stránkách MediPool, případně zasláním elektronické žádosti resp. poptávky na nový vůz. Voucher s uvedením procentuální slevy z nákupu a jedinečným kódem obdržíte elektronicky do Vaší e-mailové schránky.

Jak slevový voucher uplatnit?

Získaný slevový voucher uplatníte snadno:

1. Nakonfigurujte si vlastní provedení nového vozu v konfigurátoru AUDI nebo VW.
2. Vytiskněte nebo uložte si specifikaci Vašeho vozu včetně jejího kódu.
3. Navštivte se slevovým voucherem a vytištěnou specifikací nebo jejím kódem kteroukoliv provozovnu Porsche Inter Auto CZ a předejte je laskavě personálu provozovny, který o výši slevy uvedené na voucheru sníží Vaši kupní cenu.

Nakupte vůz přímo v typové konfiguraci z nabídky na našem webu

Můžete tak učinit prostřednictvím objednávkového formuláře a slevový voucher nepotřebujete, protože na webových stránkách jsou uvedeny koncové ceny včetně slevy:

1. Jako registrovaný člen programu MediPool se přihlaste jménem a heslem ke svému účtu. Nabídku najdete na stránce https://www.medipool.cz/nabidka-vozu-VW/
2. Klikněte na Mám zájem u zvoleného vozu, který chcete zakoupit a potvrďte tlačítkem. Upozorňujeme, že uvedené ceny jsou koncové ceny s již započítanou slevou (bez IČO Bonusu).
3. Po odeslání poptávky Vám bude tato cena potvrzena a vystavena objednávková specifikace, na jejímž základě Vám Porsche Inter Auto CZ Váš vůz za zvýhodněnou cenu prodá. Máte-li IČO, získáváte navíc i IČO Bonus, o nějž se Vám kupní cena dále sníží.

Platnost: nabídka platí do 31. 03. 2019.

Jaké ceny nových vozidel jsou uvedeny v modelové nabídce na stránkách MediPool?

Ceny vybraných modelů nových vozů AUDI na webových stránkách www.medipool.cz/nabidka-vozu-AUDI/ a VW uvedené na www.medipool.cz/nabidka-vozu-VW/ jsou akční ceny s již započítanou slevou pro členy MediPool (u VW bez IČO Bonusu).

Mohu si objednat a zakoupit jiný model vozů VW nebo jiné provedení?

Ano, samozřejmě můžete! Nabídka na stránkách www.medipool.cz/nabidka-vozu-AUDI/ a www.medipool.cz/nabidka-vozu-VW/ představuje s ohledem na šíři a variabilitu nabídky vozů AUDI i VW vytipované modely. Chcete-li jiné vozidlo, jinou motorizaci, výbavu nebo třeba barvu, můžete vše mít i s přiznanou slevou.

Jak získám jiný vůz, než jsou ty, které jsou uvedené v modelové nabídce?

Navštivte oficiální webové stránky konfigurátoru vozů AUDI nebo VW a poskládejte si nový vůz dle Vašich představ a přání. Vytiskněte si nebo uložte do PC výslednou specifikaci, resp. její kód a se specifikací (kódem) a naším slevovým voucherem navštivte nejbližší pobočku Škoda Porsche Auto CZ.
Máte-li rádi osobní kontakt, navštivte rovnou prodejní místo, vyberte si svůj vůz v součinnosti s odborníkem Porsche Inter Auto CZ a předložte slevový voucher MediPoolu, na jehož základě Vám bude ze sjednané kupní ceny odečtena sleva ve výši až 14,5 % z kupní ceny v závislosti na značce a modelu vozu.

Předložil jsem pracovníkovi Porsche Inter Auto CZ slevový voucher, a přesto mi sleva nebyla přiznána. Jak mám postupovat?

Neobávejte se, o slevu nepřijdete! Pravděpodobně jste se na pobočce setkali s pracovníkem, který nebyl proškolen o akci pro členy programu MediPool. Seznam prodejců v regionech, kteří Vám s nákupem poradí, naleznete zde: seznam kontaktů prodejců PIA VW a AUDI. Pro prodej vozů VW je garantem:

p. Václav Burian
tel.: 257 107 108 nebo mobil: 725 895 303
e-mail: vaclav.burian@porsche.cz

Pro prodej vozů AUDI je garantem:
p. Kamil Slíž
tel.: 257 107 227 nebo mobil: 725 536 111
E-mail:kamil.sliz@porsche.cz

Pracovníci Porsche Inter Auto CZ Praha – Smíchov jsou kontaktními osobami pro veškeré dotazy týkající se věrnostního programu MediPool a zajistí, aby Vám obchodník na pobočce slevu přiznal.

Doplňující informace

Slevový voucher je přenosný. Voucher lze použít jednorázově, stejný voucher nelze uplatnit opakovaně. Platnost voucheru je do 31. 03. 2019.

Možnost čerpat slevu je vždy podmíněna nákupem jednoho vozidla na jednu osobu a rok, přičemž je třeba ověřit členství v jedné z profesních komor. Forma financování je libovolná.

Slevové vouchery jsou poskytovány v rámci akce, nelze je proto zakoupit. Slevové vouchery mají uvedenou výší slevy, datum do kdy je možné slevu uplatnit, informaci kde je možné je uplatnit a unikátní kód. Slevový voucher lze uplatnit jen na nezlevněné vozy, tj. slevy se nesčítají.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem na info@medipool.cz anebo telefonicky na +420 606 607 706 (po – pá, 9:00 – 17:00 hod.).

Máte-li zájem o nákup většího počtu vozidel pro Vaši společnost v oboru zdravotnictví, kontaktujte nás na výše uvedených kontaktech a my Vám ve spolupráci s partnerem připravíme individuální nabídku pouze pro Vás.

Storno objednávky

V případě, že objednávku stornujete nebo vrátíte zakoupené zboží ve čtrnáctidenní lhůtě, není možné slevový voucher s jedinečným kódem nahradit. V případě, že bude prodej vámi objednaného zboží ukončen, na vyžádání vám vystavíme náhradní slevový kupón s jiným kódem.