Sleva

Bio Plus

Kategorie:

Popis

Návod k použití:

  1. Obsah sáčku rozpusťte v 0,1 l vlažné vody (cca 34 °C) a nechte nejméně 30 min aktivovat, na dně zůstane sediment, který není na závadu.
  2. Používejte večer před spaním 30 minut po čištění zubů jako doplněk pravidelné péče o ústní dutinu. Roztok je možné připravit ráno, vyplachovat v průběhu dne podle potřeby a zbytek použít k večernímu výplachu.
  3. Vzniklým roztokem důkladně vyplachujte ústa po dobu nejméně jedné minuty a vyplivněte. Opakujte, dokud připravený roztok nevypotřebujete, celková doba večerního výplachu by měla být alespoň 5 minut. Po použití ústní vody nevyplachujte ústa vodou, 30 minut nejezte a nepijte.
  4. Opakujte tři dny po sobě vždy s novým roztokem připraveným dle bodu 1.
  5. Zbývající dva sáčky použijte podle potřeby následující dny nebo s odkladem.

 

Poznámka: Nenahrazuje pravidelnou hygienu dutiny ústní. Při aplikacích a 24 hodin před a po aplikacích nepoužívejte jiné ústní vody a vyhněte se konzumaci alkoholu. Roztok spotřebujte do 24 hodin od přípravy.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno k vnitřnímu užití.

Skladování: Výrobek skladujte v suchu při pokojové teplotě 15 – 25 °C a relativní vlhkosti do 40 %.

Ingredients: Silica, Panicum miliaceum, Pythium oligandrum, Aroma, D-limonene.

Vámi požadovaný obsah je přístupný pouze členům portálu MediPool. Pakliže jste již naším členem, přihlaste se. V opačném případě se prosím registrujte - registrace je bezplatná a nezavazuje Vás k žádnému nákupu či minimálnímu odběru!

Přihlášení uživatelů
   
Registrace nového uživatele

*Vyžadovaná položka

2021 © Portál MediPool provozuje Walpesa s.r.o.

Infolinka MediPool +420 606 607 706