13.07.2016 | Další organizační složky / Tiskové oddělení

Informační kampaň pokračuje další fází.

Informační kampaň vyhlášená představenstvem komory zvedla vlnu solidární podpory mezi okresními sdruženími, která ji finančně podpořila. Internetové stránky www.zdravotnictvivolaopomoc.cz navštívilo již 200 000 unikátních uživatelů. Desetitisíce čtenářů novin četli naše články a inzeráty, statisíce televizních diváků sledovaly naše tiskové konference. Nyní je čas na to, abychom společně využili nejúčinnější způsob, jak informovat veřejnost o skutečném stavu našeho zdravotnictví. Každý z nás by měl začít přímo komunikovat se svými pacienty. Individuálním kontaktem, s využitím své lékařské autority, tak můžeme oslovit i ty pacienty, kterým jsou počítače, internet nebo facebook cizí.

Jak na to? V aktuálním čísle Tempus medicorum vyjde plakát a text petice a podpisový arch, které si může také stáhnout v elektronické podobě zde a vytisknout. Plakát si můžete vyvěsit například ve své ordinaci nebo čekárně.  A pak už stačí jen začít sbírat podpisy. Vyplněné petiční archy zasílejte v obálkách zřetelně označených „PETICE“ na adresu ČLK, Lékařská 2, 150 00 Praha 5.

Naše petice však má samozřejmě také elektronickou formu – podpisové archy jsou dostupné na adrese www.zdravotnictvivolaopomoc.cz/petice

MUDr. Milan Kubek

 

Zdroj: ČLK

2021 © Portál MediPool provozuje Walpesa s.r.o.

Infolinka MediPool +420 606 607 706